• LR LIFETAKT - Colostrum Liquid Direct

Symbol: 80361

• Najwyższej jakości produkt na bazie colostrum
• Odtłuszczone i pozbawione kazeiny krowie colostrum (młodziwo)
• Wyprodukowano z colostrum pozyskiwanego od europejskich krów
• Bez substancji dodatkowych, konserwantów i barwników
• Znak jakości SGS INSTITUT FRESENIUS
• Wyprodukowano w Niemczech
• Łagodny, zimny proces produkcji dla optymalnej gęstości odżywczej

152.00
szt. Do przechowalni
Wysyłka w ciągu 24-48h
Cena przesyłki 13
Kurier InPost (Dostawa do drzwi) 13
Paczkomaty InPost 15
Dostępność Duża dostępność
ISBN 125 ml

Zamówienie telefoniczne: 791 598 426

Zostaw telefon

Colostrum Liquid 

Colostrum w płynie do bezpośredniego spożycia.

Colostrum Liquid to najwyższej jakości produkt premium, wyprodukowany na bazie colostrum, który zawiera to, co najlepsze w pierwszym mleku. Składa się wyłącznie z colostrum wytwarzanego w pierwszych godzinach po ocieleniu. Naturalny surowiec jest pozbawiany kazeiny i odtłuszczany, nie jest pasteryzowany. Dzięki temu delikatne składniki są zachowane podczas całego procesu produkcji.

Colostrum Liquid nie zawiera substancji dodatkowych, barwników ani konserwantów i jest wyprodukowany w Niemczech. Do produkcji LR wykorzystuje tylko nadwyżkę colostrum od europejskich krów i poddaje je obszernym testom. Wysoka jakość produktów Colostrum LR jest zapewniana dzięki stałym kontrolom i potwierdzona znakiem jakości INSTITUT FRESENIUS, jeden z najbardziej rygorystycznych instytutów kontrolujących jakość.

Składniki:
krowie colostrum (mleko kolostralne) odtłuszczone i pozbawione kazeiny.

Sposób stosowania:
raz dziennie wypijać jedną nakrętkę Colostrum Liquid wypełnioną do poziomu oznaczonego kreską (= 8 ml). Można wymieszać z zimnym sokiem owocowym. Nie mieszać z gorącymi napojami.

Nie należy przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia. Suplementy diety nie mogą być stosowane jako substytut zróżnicowanej i zbilansowanej diety, która wraz ze zdrowym trybem życia ma duże znaczenie. Suplementy diety powinny być przechowywane w sposób niedostępny dla małych dzieci. 

Przechowywanie:
w chłodnym i ciemnym miejscu. Po otwarciu przechowywać w lodówce i zużyć w ciągu 16 dni.

Colostrum podobnie jak inne produkty naturalne, może ulegać różnym wahaniom. Istnieje wiele czynników, które mogą nieznacznie zmienić smak lub konsystencję Colostrum Liquid, jednak nie ma to wpływu na jakość i zawartość wartościowych składników. LR gwarantuje to poprzez dokładne pomiary i regularne kontrole przeprowadzane np. przez niezależny SGS INSTITUT FRESENIUS.

Aby spełnić najwyższe wymogi jakościowe i móc kontrolować wszystkie etapy produkcji, LR używa do produkcji tylko nadwyżkę colostrum od europejskich krów. Każdą partię produkcyjną można dokładnie prześledzić aż do gospodarstwa, z którego pochodzi surowiec.

Czym jest colostrum?
Colostrum nazywane również siarą lub młodziwem, ze względu na wyjątkowe składniki odżywcze jest szczególnie wartościowe dla cielaczka – to jednorazowy pakiet startowy od matki natury bez dodatków chemicznych. Do produkcji produktów Colostrum LR używa wyłącznie Colostrum od krów z Europy i tylko od najwyższej jakości gospodarstw mlecznych.

Co się dzieje z cielaczkiem?
Krowa wytwarza więcej colostrum, niż potrzebuje cielaczek. Do produkcji wykorzystywana jest tylko nadwyżka colostrum.

Jak jest produkowane Colostrum od LR?
LR stosuje tylko colostrum z pierwszych godzin po narodzinach cielaczka. W tych godzinach jakość i gęstość składników odżywczych są najwyższe.

Colostrum użyte do produkcji Colostrum Liquid jest zamrażane od razu po uzyskaniu. W trakcie przetwarzania surowiec jest odtłuszczany i pozbawiany kazeiny. Delikatne składniki są bardzo wrażliwe na wysoką temperaturę. Dlatego LR preferuje zimny proces produkcji, który jest łagodny dla tych składników.

Dlaczego Colostrum Liquid wykazuje czasami różnice w kolorze i zmętnieniu?
Warto wiedzieć, że zmętnienie nie stanowi żadnej wady jakościowej. Ponieważ w przypadku Colostrum mamy do czynienia z naturalnym produktem, indywidualne różnice są normalne.

Zalecenia dotyczące przechowywania produktu Colostrum Liquid:
• Przechowywać w ciemnym i chłodnym miejscu
• Po otwarciu przechowywać w lodówce
• W przypadku zmętnienia wstrząsnąć przed spożyciem

Co wyróżnia produkty Colostrum od LR?
Produkty Colostrum od LR to pierwsze produkty Colostrum na rynku ze znakiem jakości INSTITUT FRESENIUS Quality Seal. To jeden z najbardziej rygorystycznych znaków jakości, który potwierdza bardzo wysoki poziom jakości poprzez niezależne, regularne, ukryte kontrole. Ponadprzeciętne wydatki na jakość i bezpieczeństwo gwarantują wartościowy produkt.

Do produkcji produktów Colostrum LR używa wyłącznie Colostrum pozyskiwane od krów z Europy. To oznacza: wysoki standard jakości, również w zakresie pozyskiwania oraz krótsze drogi transportu. W tym celu LR używa tylko nadwyżki mleka z pierwszych godzin, ponieważ jest ono najbardziej treściwe. Dla zachowania wysokiej wartości składników Colostrum Liquid oraz zapewnienia, że nadaje się do spożycia przez ludzi, LR stosuje zimny proces produkcji.