• LR LIFETAKT - Colostrum Compact Kapsułki

Symbol: 80360-599

• Zawierające colostrum kapsułki do codziennego stosowania
• Dla wsparcia ogólnego samopoczucia
• 800 mg wartościowego, odtłuszczonego krowiego colostrum w proszku w dziennej porcji
• Ze znakiem jakości SGS INSTITUT FRESENIUS
• Łagodna produkcja w Niemczech, z colostrum wyłącznie od europejskich krów
• Zawartość: 60 kapsułek

189.00
szt. Do przechowalni
Wysyłka w ciągu 12-48h
Cena przesyłki 13
Kurier InPost (Dostawa do drzwi) 13
Paczkomaty InPost 15
Dostępność Duża dostępność

Zamówienie telefoniczne: 791 598 426

Zostaw telefon

Colostrum Kapsułki

Skorzystaj z tego, co najlepsze w naturze.

Kapsułki Colostrum to co najlepsze w pierwszym mleku krowim w wysokim stężeniu. Cenne sproszkowane colostrum w kapsułkach jest pozyskiwane z pierwszego mleka po narodzinach cielaczka. Surowiec został odtłuszczony i poddany łagodnemu procesowi liofilizacji, dzięki czemu wartościowe składniki są zachowane w największym stopniu.

Kapsułki Colostrum to wysokowartościowy produkt Made in Germany, na którego jakości możecie Państwo polegać. Do produkcji LR wykorzystuje tylko nadwyżkę colostrum, które jest uprzednio poddawane obszernym testom. Każdy etap produkcji kapsułek Colostrum przebiega z zachowaniem surowych parametrów jakościowych zgodnie z najwyższymi standardami kontroli. Dodatkowo oprócz wewnętrznych kontroli, niezależny SGS INSTITUT FRESENIUS kontroluje wszystkie etapy przetwarzania oraz produkt końcowy. Jako dowód wysokiej jakości produkty Colostrum od LR posiadają pieczęć jakości SGS INSTITUT FRESENIUS Quality Seal, należącą do najbardziej gnostycznych, niezależnych znaków jakości na rynku.

Składniki: 77% sproszkowane colostrum krowie (krowie mleko kolostralne w proszku, odtłuszczone), żelatyna, substancja przeciwzbrylająca (sole magnezowe kwasów tłuszczowych), barwnik (dwutlenek tytanu).

Sposób stosowania:
2 razy dziennie po jednej kapsułce, popić wodą. Nie spożywać z gorącymi napojami.

Nie należy przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia. Suplementy diety nie mogą być stosowane jako substytut zróżnicowanej i zbilansowanej diety, która wraz ze zdrowym trybem życia ma duże znaczenie. Suplementy diety powinny być przechowywane w sposób niedostępny dla małych dzieci. Przechowywać w chłodnym i suchym miejscu.

Aby spełnić najwyższe wymogi jakościowe i móc kontrolować wszystkie etapy produkcji, LR używa do produkcji tylko nadwyżkę colostrum od europejskich krów. Każdą partię produkcyjną można dokładnie prześledzić aż do gospodarstwa, z którego pochodzi surowiec.

Czym jest colostrum?
Colostrum nazywane również siarą lub młodziwem, ze względu na wyjątkowe składniki odżywcze jest szczególnie wartościowe dla cielaczka – to jednorazowy pakiet startowy od matki natury bez dodatków chemicznych. Do produkcji produktów Colostrum LR używa wyłącznie Colostrum od krów z Europy i tylko od najwyższej jakości gospodarstw mlecznych.

Co się dzieje z cielaczkiem?
Krowa wytwarza więcej colostrum, niż potrzebuje cielaczek. Do produkcji wykorzystywana jest tylko nadwyżka colostrum.

Jak jest produkowane Colostrum od LR?
LR stosuje tylko colostrum z pierwszych godzin po ocieleniu. W tych godzinach jakość i gęstość składników odżywczych są najwyższe. Colostrum jest zamrażane od razu po uzyskaniu. W celu produkcji kapsułek colostrum jest w łagodny sposób odtłuszczane i liofilizowane. To pozwala na zachowanie delikatnych składników.

Co wyróżnia produkty Colostrum od LR?
Produkty Colostrum od LR to pierwsze produkty Colostrum na rynku ze znakiem jakości INSTITUT FRESENIUS Quality Seal. To jeden z najbardziej rygorystycznych znaków jakości, który potwierdza bardzo wysoki poziom jakości poprzez niezależne, regularne, ukryte kontrole. Ponadprzeciętne wydatki na jakość i bezpieczeństwo gwarantują wartościowy produkt. Do produkcji produktów Colostrum LR używa wyłącznie Colostrum pozyskiwane od krów z Europy. LR używa tylko nadwyżki mleka z pierwszych godzin, ponieważ jest ono najbardziej treściwe. Wartościowy surowiec jest przetwarzany w bardzo łagodny sposób, aby zachować delikatne składniki.